Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

IBUPROFEN Teva Max 400 mg, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 20 tabletek

  • Pomaga w zwalczaniu objawów bólu głowy, zęba, menstruacyjnych i ostrych bólów migrenowych. Szerokie spektrum działania leku, w tym także działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
  • IBUPROFEN Teva Max 400 mg, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 20 tabletek
Producent: TEVA
status_iconProdukt niedostępny
8,48 zł
/ op.
Out Of Stock

IBUPROFEN Teva Max 400 mg

To lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy (niesteroidowy lek przeciwzapalny).

Wskazania
Pomaga w zwalczaniu objawów bólu głowy, zęba, menstruacyjnych i ostrych bólów migrenowych. Szerokie spektrum działania leku, w tym także działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Przeciwwskazania

  • jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na ibuprofen lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku
  • gdy u pacjenta występowały duszność, astma, katar, obrzęk lub pokrzywka po zażyciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ);
  • gdy występowały przypadki niesprecyzowanego zaburzenia tworzenia krwi;
  • jeśli u pacjenta występują bądź występowały nawracające wrzody przewodu pokarmowego/krwawienia (co najmniej 2 różne epizody rozpoznanych owrzodzeń lub krwawień);
  • gdy u pacjenta występowały w przeszłości krwawienia w obrębie przewodu pokarmowego bądź perforacja wrzodów w związku z leczeniem NLPZ;
  • w przypadku krwawienia z naczyń mózgowych lub innego czynnego krwawienia;
  • gdy u pacjenta występowały ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek
  • gdy u pacjenta występowała ciężka niewydolność serca;
  • w przypadku silnego odwodnienia (spowodowanego wymiotami, biegunką lub niedostateczną podażą płynów);
  • w ostatnim trymestrze ciąży;
  • u dzieci o masie ciała poniżej 20 kg lub w wieku poniżej 6 lat, ponieważ dawka leku jest nieodpowiednia ze względu na większą zawartość substancji czynnej.


Dawkowanie
Dorośli: 1/2 lub 1 tabletka - dawka jednorazowa, do 3 tabletek maksymalna dawka dobowa.

Skład
Ibuprofen, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, talk, magnezu stearynian, hypromeloza 6 mPa, makrogol 6000, Glicerol 85 %.
1 tabletka zawiera: 400 mg ibuprofenu, co odpowiada 684 mg ibuprofenu z lizyną.

Opakowanie: 20 tabletek powlekanych

Parametry techniczne:
BLOZ7:
3682062
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel