Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

ASPIRIN Ultra Fast 500 mg, tabletki musujące, 12 szt.

  • Bóle o lekkim i średnim nasileniu, bóle głowy różnego pochodzenia, bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.
  • ASPIRIN Ultra Fast 500 mg, tabletki musujące, 12 szt.
Producent: BAYER
status_iconProdukt dostępny w bardzo małej ilości
12,45 zł
/ op.
Dostępne1
In stock

ASPIRIN Ultra Fast 500 mg

Działa ultraszybko przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Aspirin Ultra Fast do stosowania, kiedy potrzebna jest szybka ulga w bólu pleców, bólu krzyża czy w bólach mięśniowych. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu uśmierza ból, a dzięki musującej formie działa szybko i łagodnie dla żołądka.

Wskazania
Bóle o lekkim i średnim nasileniu, bóle głowy różnego pochodzenia, bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania
Jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Jeśli u pacjenta występuje: skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność serca lub ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek. Jeśli kiedykolwiek występowały u pacjenta napady astmy oskrzelowej, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jeśli pacjent stosuje jednocześnie lek metotreksat (stosowany m.in. w chorobach nowotworowych) w dawkach 15 mg na tydzień lub większych.

Dawkowanie
Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę. Tabletki należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach. Leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem.

Skład
1 tabletka musująca zawiera: substancję czynną: kwas acetylosalicylowy 500mg oraz substancje pomocnicze: sodu cytrynian, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.

Opakowanie: 12 tabletek musujących

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Nie zapomnij
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
12,49 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel