Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

IBUM 200 mg, kapsułki, 60 szt.

  • Lek zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
  • IBUM 200 mg, kapsułki, 60 szt.
Producent: HASCO-LEK
status_iconProdukt dostępny w bardzo małej ilości
19,26 zł
/ op.
Dostępne1
In stock

IBUM 200 mg

Lek zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Wskazania
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych
chorób zakaźnych).

Przeciwwskazania
Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty, nadciśnienie tętnicze, astma oskrzelowa, laktacja, nietolerancja niektórych cukrów.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa 200mg do 400mg (1-2 kapsułki), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200mg (6 kapsułek) na dobę.

Skład
1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E131.

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Nie zapomnij
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
12,49 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel