Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

APAP Extra, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 50 tabletek

  • Stosowany jest jako środek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe); doraźnie jako środek przeciwgorączkowy (przy grypie, przeziębieniach).
  • APAP Extra, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 50 tabletek
Producent: US PHARMACIA
Ocena:
status_iconProdukt dostępny w bardzo małej ilości
23,38 zł
/ op.
Dostępne1
In stock

APAP Extra

Zwalcza nawet silny ból, ponieważ zawiera w swoim składzie dodatkowy aktywator, który wzmacnia działanie przeciwbólowe aż o 40%

  • może być przyjmowany nawet na czczo
  • może być stosowany przy alergii
  • może być przyjmowany przez osoby z nadciśnieniem tętniczym

Wskazania
APAP Extra to połączenie dwóch składników aktywnych: paracetamolu i kofeiny. Paracetamol to sprawdzona substancja przeciwbólowa, a kofeina wzmacnia działanie paracetamolu i przyspiesza początek jego działania. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy. Produkt ten zwalcza:

  • bóle głowy i migrenowe bóle głowy
  • gorączkę
  • bóle zębów
  • objawy przeziębienia, w tym ból gardła
  • nerwobóle
  • bóle mięśni
  • bóle kostno-stawowe
  • bóle menstruacyjne

Dawkowanie
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Skład
1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg; substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian; w skład otoczki tabletki wchodzą: metylohydroksypropyloceluloza (5), metylohydroksypropyloceluloza (15), glikol polietylenowy.

Opakowanie: 50 tabletek

 

 

Parametry techniczne:
UWAGA:
Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor:

Lek jak dla mnie skuteczny

Nie zapomnij
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
12,49 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel