Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

THERAFLU ExtraGrip, na grypę i przeziębienie, 10 saszetek

  • Leczy objawy grypy i przeziębienia: gorączka, katar, bóle głowy, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, kichanie, dreszcze.
  • THERAFLU ExtraGrip, na grypę i przeziębienie, 10 saszetek
Producent: NOVARTIS
status_iconProdukt dostępny w małej ilości
15,17 zł
/ op. brutto + koszty wysyłki
Dostępne5
In stock

THERAFLU ExtraGrip

Stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa.

Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, antyhistaminowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa.

Wskazania
Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu, aktualne stosowanie (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO, u dzieci poniżej 12 lat, stosowanie innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowanie, współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy), wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowej (G-6-P).
 
Dawkowanie
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy chorobowe będą się utrzymywać lub nasilą się po 5 dniach lub jeśli gorączka będzie się utrzymywać przez dłużej niż 3 dni.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.

Skład
(1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Opakowanie: 10 saszetek

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel