Powiększ tekst w sklepie
MniejszyNormalnyWiększy

COLDREX MaxGrip o smaku cytrynowym, 10 saszetek

  • Objawy grypy, przeziębienia, takie jak: bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych.
  • COLDREX MaxGrip o smaku cytrynowym, 10 saszetek
status_iconProdukt dostępny w bardzo małej ilości
15,53 zł
/ op.
Dostępne1
In stock

COLDREX MaxGrip o smaku cytrynowym

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i zmniejszającym jej przekrwienie, a w wyniku tego udrożniającym nos i zatoki.

Wskazania
Objawy grypy, przeziębienia, takie jak: bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych.

Przeciwwskazania
U osób: z nadwrażliwością na składniki preparatu, ciężką niewydolnością wątroby lub ciężką niewydolnością nerek, z chorobą alkoholową, przyjmujących zydowudynę (stosowaną w leczeniu zakażeń wirusem HIV), przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO) w ciągu 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu. Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetkę leku Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę. Wsypać zawartość saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. Nie przyjmować dawki leku częściej niż co 4 godziny ani nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.

Skład
1 saszetka zawiera: paracetamol 1000mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, witamina C 40mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, skrobia kukurydziana, sodu cyklaminian, sodu sacharyna, bezwodna krzemionka koloidalna, aromat cytrynowy, kurkumina (E100).

Opakowanie: 10 saszetek

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor:
Bardzo skuteczny lek i w wyjątkowo niskiej (najniższej) cenie po przeszukaniu całej sieci. Natychmiastowa wysyłka. Serdecznie polecam..
Nie zapomnij
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
DISNEMAR Baby, roztwór donosowy w aerozolu, 25 ml
12,49 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel